MediaCat’in 25. Yılına Özel Mesajımız

Etkinliklerle sektörü bir arada tutuyorsunuz.

MediaCat; Türkiye’de pazarlama iletişimi alanında en güncel gelişmeleri, yenilikleri takip ettiğimiz, her ay okumak için özel bir zaman ayırdığım bir dergi. Sektördeki oyuncuları, yeni markaları, söyleşileri ve etkinlikleri bu sayede takip edebiliyor, sektördeki dostlarımızın neler yaptıklarından haberdar olabiliyoruz. Yaptığınız etkinliklerle sektörü bir arada tutup, ajanslar ve markalar arası iletişimi sağlayan bir misyonu da yerine getiriyorsunuz. 

Sayısal verileriniz, biz ajansların sektörel öngörüde bulunmalarını ve önümüzdeki yılın sayısal hedeflerini belirlerken bu bilgiler ışığında hazırlanmamızı sağlıyor. Yaratıcılık bölümleriniz yapılan başarılı işleri, medya bölümünüz trendleri, kitap bölümünüz ise kütüphanemizi düzenliyor. 

Felis Ödülleri, Brand Week Istanbul, Digital Age Summit ile sektörün nabzını tutarken Marka Okulu ile de sektörün eğitim ihtiyacını çözme misyonunu yüklendiniz. Bilgilendirici, eğlenceli içeriklerle 2017 yılını geride bırakırken yine dopdolu, başarılı bir 2018 yılı geçirmeniz dileğiyle. 

Sharkuteri medya ailesi olarak severek ve ilgiyle takip ediyoruz seni. İyi ki varsın MediaCat.

25-11-2019

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Süleyman Seba Caddesi, BJK Plaza, No 48 A Blok Daire: 93 Beşiktaş-İstanbul

0212 405 18 56

Teklif İste